Chiama

Apartamenty i pokoje

Gospodarstwo agroturystyczne oferuje gościnę w typowym, toskańskim domu chłopskim z oryginalną wieżą z gołębnikiem z roku 1700, niedawno odrestaurowanym w poszanowaniu tradycji Toskanii. Gospodarstwo agroturystyczne Poggiacolle może gościćaż do 20 osóbw pokojachz łazienką w opcji B&B oraz w apartamentach, podczas wakacji naszych gości w Toskanii. Wszystkie apartamenty i pokoje wyposażone zostały w telewizję satelitarną i zmywarka.

Pokoje, dla zakwaterowania w opcji B&B, mogą znajdować się we wspólnym budynku lub posiadać niezależne wejście. W większych pokojach istnieje możliwość dodania na życzenie dodatkowych łóżek.

W chłopskim domu gospodarstwa agroturystycznego Poggiacolle w San Gimignano, zarówno apartament jak i pokoje zostały urządzone w wiejskim stylu toskańskim. Pokoje na górnym piętrze mają sufit typowy dla toskańskich domów wiejskich, wykonany z cegły i drewnianych belek. Sufity apartamentów i pokojów znajdujących się na parterze mają ceglane sklepienie.

5 pokoi z łóżkiem małżeńskim, wszystkie znajdujące się w tym samym lokalu (Girasole – “Słonecznik”), posiadają łazienkę wykonaną z trawertynu, oraz widok na dużą kuchnię –salon w stylu wiejskim z dużym, oryginalnym kominkiem z 1700 roku. W jednym z pokoi znajduje sie łóżko z baldachimem, natomiast z okien innych dwóch pokoi można podziwiać cudowną panoramę San Gimignano. Poza kuchnią, do dyspozycji gości jest 5 pokojów z wygodną czytelnią i salą do wypoczynku w wieży z gołębnikiem, będącej na terenie gospodarstwa. Stąd podziwiać można wspaniały, panoramiczny widok na San Gimignano, jego wieże i otaczającą wieś: to doskonały zakątek do tego, by zrelaksować się wieczorem przy dobrym kieliszku wina Chianti lub Vinsanto.

Apartament Ginestra położony jest na parterze domu chłopskiego i może gościć 6 osób. W apartamencie Ginestra znajdują się 3 pokoje z łóżkiem małżeńskim, z czego jeden z ceglanym sklepieniem. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienką (dwie łazienki wykonane zostały z trawertynu), wraz z kuchnią-salonem z kominkiem wchodzą w skład apartamentu. W apartamentach można podziwiać stare, murowane łuki, którym przywrócono ich oryginalny charakter przy wykorzystaniu techniki piaskowania.

Apartament Lavanda (4 osobowa wersja apartamentu Ginestra) składa się z 2 pokoi z łóżkiem małżeńskim z łazienką w trawertynie oraz kuchni-salonu z kominkiem. Apartament Lavanda mieści się na parterze chaty, a z okien pokoi można podziwiać widok miasta San Gimignano.

Apartament Rosa (2 osobowa wersja apartamentu Ginestra) składa się z jednego pokoju z łóżkiem małżeńskim z łazienką, kuchni z kominkiem. Apartament mieści się na parterzedomu chłopskiego.

Goście naszego gospodarstwa agroturystycznego w Toskanii mają do dyspozycji basen z widokiem panoramicznym zanurzony w zieleni, z cudownym widokiem na San Gimignano. Do dyspozycji mają również wyposażony plac zabaw dla dzieci oraz darmowy Internet bezprzewodowy.

W gospodarstwie znajduja sie liczne szlaki turystyczne i istnieje mozliwosc korzystania z rowerów górskich.
Gospodarstwo agroturystyczne Poggiacolle od zawsze było przyjazne zwierzętom (zwierzęta mile widziane). Będziemy zatem szczęśliwi mogąc gościć także waszych czworonożnych przyjaciół (psy, koty, zgłoszone przez ).

Poza sezonowymi cenami apartamentów i pokojów B&B w gospodarstwie agroturystycznym, zapoznajcie się Państwo z naszymi ofertami specjalnymi, pozwalającymi spędzić wakacje w toskańskim gospodarstwie agroturystycznym (znajdziecie Państwo ceny z rabatem na tanie wakacje i/lub promocje pozwalające na cieszenie się agroturystyką i wsią sieneńską w szczególnych okresach roku).
Typowy dom chłopski w gospodarstwie agroturystycznym zwany jest domem „Leopolda”. Nazwa ta wywodzi się od historycznej epoki, w której została stworzona – okresu Wielkiego Księcia Toskanii, Piotra Leopolda.

Pokoje Poggiacolle: pokój apartamentu Girasole

Apartamenty Poggiacolle: kuchnia z salonem apartamentu Girasole

Apartamenty Poggiacolle z widokiem na San Gimignano i toskanska wies

Apartamenty i pokoje B&B: pokój agroturystyki

Apartamenty i pokoje B&B: pokój agroturystyki

Apartamenty i pokoje B&B: pokój agroturystyki

Apartamenty i pokoje B&B: pokój agroturystyki

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle

Pokoje Poggiacolle