Chiama

Bed & Breakfast w Toskanii Włochy

Aby móc w pełni cieszyć się wakacjami w Toskanii, relaksującymi i zanurzonymi w naturze, gospodarstwo agroturystyczne Poggiacolle oferuje idealne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.
W pobliżu San Gimignano, niedaleko najpiękniejszych miast sztuki Toskanii, takich jak Siena i Florencja, idealnym rozwiązaniem jest zakwaterowanie bed and breakfast w sercu toskańskiej wioski.
Dom chłopski z 1700 roku, całkowicie odrestaurowany w poszanowaniu tradycji, mieści apartamenty wakacyjne wyposażone w kuchnię i łazienkę oraz pokoje z prywatną łazienką w opcji b&b. A wszystko to w przemyślany sposób urządzone w wiejskim stylu toskańskim.

Apartamenty b&b oraz niektóre pokoje są niezależne, podczas gdy pozostałe pokoje bed and breakfast mają wspólną kuchnię i wejście do Sali panoramicznej w wieży z gołębnikiem, doskonałej do wieczornego relaksu w samotności lub w towarzystwie. Może i nawet czworonożnego przyjaciela, który od zawsze jest mile widziany w przyjaznym zwierzętom Poggiacolle.
Na zewnątrz gospodarstwa turystycznego b&b przeplatają się otwarte przestrzenie wyposażone w udogodnienia dla gości, takie jak krzesła, leżaki, stoły i parasole, dopełnione przepięknym, panoramicznym basenem. Stąd można podziwiać wieże średniowiecznej osady San Gimignano, wygodnie relaksując się na materacu.

Odrobinę dalej, oto otworem staje przed nami posiadłość Poggiacolle, rozległa naturalna oaza, dostępna dla wszystkich gości bed and breakfast. Można tu skorzystać z rowerów górskich, pograć na naszym polu do gry w bocce (kule) czy oddać się tenisowi stołowemu, zorganizować piknik na przystosowanym do tego placyku, tuż obok lasu, pospacerować po ścieżkach do trekkingu, które przechodzą przez tą część Toskanii.

Wakacje b&b w Toskanii to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy pragną pozostać w kontakcie z lokalna tradycją, a wszystko to dzięki gorącej gościnności właścicieli struktury. To również sposób na to, by dogłębnie poznać ten wspaniały, goszczący nas region.